Tālrunis: 202 336 75
E-pasts: lib@liepu.lv

Lai aktivizētu laikrakstu, žurnālu lejupielādi un atļautu piekļuvi rokasgrāmatām, nepieciešams autorizēties ar LiepU MS 365 (MS Teams) autentifikācijas datiem!

Lai varētu piekļūt datubāzēm ārpus Liepājas Universitātes, tad nepieciešams VPN pieslēgums uz Jūsu datora. Lai iegūtu šo pakalpojumu klikšķis uz sadaļu navigācijas joslā "Iegūt VPN pakalpojumu" vai arī klikšķis ŠEIT!

Šobrīd abonētās datubāzes

Nosaukums Apraksts
EBSCO daudznozaru bibliogrāfiska un pilnu tekstu datubāze (angļu val.)
Letonika uzziņu un tulkošanas sistēma. Aptver enciklopēdijas, daudzvalodu tulkojošās, skaidrojošās un terminu vārdnīcas, bagātas attēlu krātuves, latviešu literatūras klasiku. Informācija latviešu valodā par Latviju, tās vēsturi, vidi, valodu un kultūru.
ScienceDirect ir izdevniecības Elsevier datubāze dabas un tehniskajās zinātnēs, dzīvības zinātnēs un medicīnā, sociālajās un humanitārajās zinātnēs. LiepU ir pieejami 2080 žurnālu pilnie teksti (apzīmēti ar zaļu simbolu). Pārējiem izdevumiem pieejama bibliogrāfiskā informācija un rakstu kopsavilkumi, šie izdevumi apzīmēti ar baltu simbolu.
SCOPUS ir izdevniecības Elsevier datubāze veidota daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāze.
Web of Science Datubāzē ietverta nozīmīgākā zinātniskā informācija par vairāk kā 12 000 žurnāliem dabaszinātnēs, sociālajās, humanitārajās zinātnēs un mākslā, piedāvājot rakstu bibliogrāfisko un citēšanas informāciju, kopsavilkumus un citu informāciju. Datubāze piedāvā plašas meklēšanas, atlases un rezultātu analīzes iespējas.
Cambridge Journals Online Cambridge Journals Online ir izdevniecības Cambridge University Press daudznozaru e-žurnālu pilnu tekstu datubāze, kas piedāvā iespēju meklēt informāciju vairāk nekā 300 zinātniskajos žurnālos, kā arī saistītajos interneta resursos. Datubāzē pieejami pilnie teksti tādās nozarēs kā matemātika, datorzinātne, ekonomika, finanses, politika, tiesības, filozofija, psiholoģija, vēsture, kultūra, māksla, filoloģija, fizika, ķīmija, bioloģija, ekoloģija, ģeoloģija, medicīna un daudzās citās.

Jaunākie e-žurnāli

Skolas Vārds Nr 5 2024

Skolas Vārds Nr 5 2024

Izglītība un Kultūra Nr 5 2024

Izglītība un Kultūra Nr 5 2024

Izglītība un Kultūra Nr 4 2024

Izglītība un Kultūra Nr 4 2024

Pirmsskolā Nr 3/4 2024

Pirmsskolā Nr 3/4 2024

Skolas Vārds Nr 4 2024

Skolas Vārds Nr 4 2024

Pavasara Ekskursiju Ceļvedis 2024

Pavasara Ekskursiju Ceļvedis 2024

Izglītība un Kultūra Nr 3 2024

Izglītība un Kultūra Nr 3 2024

Skolas Vārds Nr 3 2024

Skolas Vārds Nr 3 2024